ÁRUFELTÖLTŐ MUNKAKÖR (2019.08.18)

A MILKBAR Diszkont új munkatársat keres árufeltöltő munkakörbe!
Jellemző feladatok: árufeltöltés, áruátvétel, esetenként kisebb szállítási feladatok és az üzlet működésével összefüggő egyéb tevékenységek.
A munkakör ellátásához szükséges:
– egészségügyi alkalmasság,
– “B” kategóriás jogosítvány és tapasztalat
– a korai munkakezdés (4:30) és a szombati munkavégzés elfogadása
Előnyt jelent:
-gyakornoki programban (GINOP 5.2.4) történő alkalmazásnak megfelelés,
– hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
– emelőgép kezelői végzettség és tapasztalat,
– nem dohányzó életmód
– nyíregyházi lakhely!
Kezdő munkabér végzettségnek megfelelően bruttó 149000-195000 Ft között, plusz egyéb juttatások megállapodás szerint.
Elvárások: pozitív hozzáállás, megbízhatóság, jó kommunikációs készség, precíz és igényes munkavégzés, új dolgok megtanulása és egy kis matektudás
Jelentkezni kizárólag csak az arufeltolto2019@milkbar.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet, amiben telefonos elérhetőséget és bérigényt is kérünk megadni!

FONTOS! Amennyiben önéletrajzodat valamilyen formában (önkéntesen) eljuttatod hozzánk, el kell fogadnod az alábbi feltételeket:
A hozzánk önkéntesen eljuttatott önéletrajzodban lévő személyes adataidat csak a kiválasztási folyamat végéig (2019.12.31.) őrizzük meg, ezután töröljük – kivéve, ha minket választasz és mi is téged, mert ebben az esetben az érvényes jogszabályok szerint, a munkavégzéshez szükséges szerződéshez és adatszolgáltatási, nyilvántartási kötelezettségeinkhez a jogszabályokban megadott ideig őrizzük meg.
Várjuk a jelentkezésedet!

GYAKORNOKI PROGRAM (2019.07)

Befejezted a középiskolát és nincs tapasztalatod még a munka világában, de szeretnél gyakorlatot szerezni egy jó csapat tagjaként?

Ha még nem múltál el 25 éves, jelentkezz a következő gyakornoki pályázatunk (GINOP-5.2.4-19 Új gyakornoki program) résztvevőjének!

Nálunk a kereskedelem területéhez kapcsolódóan tanulhatod meg a mindennapi tennivalókat, mint pl. áruismeret, áruátvétel, áru kiszállítás, hogyan kommunikálj a vevőkkel, szállítókkal, stb. Később akár az árumozgatáshoz használt “targonca” kezelését is elsajátíthatod.

Mi nem szabunk feltételeket azon kívül, mint amit az említett pályázati kiírás megad, de kérjük vedd figyelembe, hogy a munka egy részének elvégzéséhez jó fizikumra van szükség!

Jelentkezni elsősorban az arufeltolto2019@milkbar.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet, amiben telefonos elérhetőséget és bérigényt is kérünk megadni!